Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Psychiatra Legionowo – Świadczymy kompleksową pomoc psychiatryczną dla dorosłych, dzieci i młodzieży.

Nasz zgrany zespół specjalistów wie, jak leczyć zaburzenia psychiczne i emocjonalne oraz choroby psychiczne. Psychiatra, psycholog, psychoterapeuta i seksuolog udzielą Ci wsparcia oraz profesjonalnej porady. Prowadzona psychoterapia i terapia małżeńska, par lub rodzinna zapewni komfort Tobie i najbliższym. Nasi specjaliści z dziedziny psychoterapii i psychiatrii prowadzą konsultacje online i porady stacjonarnie w Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO Oddział Bielany, która usytuowana jest niedaleko Dzielnicy Białołęka, Żoliborz, Bemowo, Wola i Targówek oraz Łomianki. Realizujemy również wizyty domowe psychiatry, psychologa w Warszawie i okolicy.

Zapewniamy pełną anonimowość i dyskrecję. Z nami będziesz czuć się bezpiecznie.

Psychiatra i metody leczenia

Każdy psychiatra posiada swój wypracowany system leczenia. W poradni Educatio przyjmujemy prywatnie i podczas pierwszej wizyty przygotowujemy wstępną diagnozę pacjenta. Psychiatra po rozmowie z pacjentem podejmie decyzję, czy niezbędna jest farmakoterapia, czy wybrana forma psychoterapii. W naszej poradni prowadzimy między innymi:

  • terapię indywidualną, która polega na spotkaniach z psychoterapeutą, odbywających się zazwyczaj raz w tygodniu, trwających zazwyczaj 50 minut. Każdy psychoterapeuta pracuje w wybranej przez siebie metodzie psychoterapeutycznej, np. psychodynamicznej, poznawczo-behawioralnej, czy systemowej. Dowiedz się, jaką metodę psychoterapii wybrać,
  • terapię grupową – nasi terapeuci i psychologowie zaangażowani są w prowadzenie grup terapeutycznych, skoncentrowanych na konkretnych problemach lub schorzeniach. Terapia grupowa świetnie sprawdza się np. w leczeniu uzależnień – daje bowiem poczucie wsparcia, pomaga otworzyć się przed pozostałymi uczestnikami i odnaleźć się na nowo w społeczeństwie. Sprawdź, jakie są korzyści z uczestnictwa w terapii grupowej.

Leczenie u psychiatry to kwestia bardzo indywidualna, która zależy od stanu zdrowia pacjenta. Przed podjęciem decyzji o metodzie leczenia niezbędna jest zatem wizyta konsultacyjna u psychiatry. Zadecyduje on, jaki sposób leczenia będzie dla Ciebie najbardziej skuteczny.

Psychiatra Legionowo

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt

google tag