Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Benita Włodarczyk

Benita Włodarczyk

Benita Włodarczyk Lekarz psychiatra

Lekarz psychiatra

Jestem absolwentką studiów na II Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2009r. otrzymałam tytuł specjalisty psychiatry. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m. in. na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym III Kliniki Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie przy ul. Sobieskiego 9. Od wielu lat jestem lekarzem w Wojewódzkim Szpitalu Dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Drewnica”. Od 2004r przyjmuję również w przyszpitalnej poradni. W latach 2009-2012 pracowałam ambulatoryjnie w Poradni Zdrowia Psychicznego przy ul. Milenijnej 4 na Białołęce. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem farmakologicznym zaburzeń psychicznych u osób dorosłych (m.in. zaburzeń psychotycznych, nastroju, snu, zaburzeń z kręgu nerwic).

Wiem, że dla wielu pacjentów pierwsza wizyta u lekarza psychiatry jest bardzo trudna, dlatego staram się w swojej pracy stworzyć atmosferę akceptacji i poczucia bezpieczeństwa.

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:

Zapisz się na wizytę

TV / Radio / Artykuły

Co to są objawy somatyczne

dr Benita Włodarczyk – psychiatra
Najczęściej występujące dolegliwości fizyczne u pacjentów z zaburzeniami występującymi pod postacią somatyczną to bóle brzucha, zaparcia, nudności, bóle głowy, kręgosłupa, a także zespół jelita drażliwego. Somatyczne objawy występujące u pacjentów są bardzo uciązliwe, gdyż ze względu na fizyczne dolegliwości pacjent nie może realizować swoich ról społeczno – zawodowych. …

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt

google tag