EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego
EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego

Benita Włodarczyk

Benita Włodarczyk

psychiatra

Benita Włodarczyk Lekarz psychiatra

guest
11 opinii
Najnowsze
Najstarsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments

Wybierz dogodny termin i umów wizytę!

Jestem absolwentką studiów na II Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2009r. otrzymałam tytuł: lekarz specjalista psychiatra. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m. in. na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym III Kliniki Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie przy ul. Sobieskiego 9. Od wielu lat jestem lekarzem w Wojewódzkim Szpitalu Dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Drewnica”. Od 2004r przyjmuję również w przyszpitalnej poradni. W latach 2009-2012 pracowałam ambulatoryjnie w Poradni Zdrowia Psychicznego przy ul. Milenijnej 4 na Białołęce. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem farmakologicznym zaburzeń psychicznych u osób dorosłych (m.in. zaburzeń psychotycznych, nastroju, snu, zaburzeń z kręgu nerwic).

Wiem, że dla wielu pacjentów pierwsza wizyta u lekarza psychiatry jest bardzo trudna, dlatego staram się w swojej pracy stworzyć atmosferę akceptacji i poczucia bezpieczeństwa.

Prowadzę konsultacje stacjonarnie w Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO Oddział Legionowo, lub w formie konsultacji psychiatra online.

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:

Zapisz się na wizytę

TV / Radio / Artykuły

Co to są objawy somatyczne

dr Benita Włodarczyk – psychiatra
Najczęściej występujące dolegliwości fizyczne u pacjentów z zaburzeniami występującymi pod postacią somatyczną to bóle brzucha, zaparcia, nudności, bóle głowy, kręgosłupa, a także zespół jelita drażliwego. Somatyczne objawy występujące u pacjentów są bardzo uciązliwe, gdyż ze względu na fizyczne dolegliwości pacjent nie może realizować swoich ról społeczno – zawodowych. …

guest
11 opinii
Najnowsze
Najstarsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments

Współpracujemy

Logo Fundacja Psyche Male
Karta Duzej Rodziny Legionowo
PAYU LOGO LIME
Visa Debit Card
Mastercard
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000

google tag


Obecnie do tego specjalisty