Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Prezentownik Poradni Zdrowia Psychicznego Educatio

Dziś mamy dla Was wyjątkowy wpis. Jeżeli nadal myślicie o najlepszym prezencie dla kogoś bliskiego, przychodzimy Wam z pomocą 🙂 Prezentownik Poradni Zdrowia Psychicznego Educatio to lista prezentów, którą możecie wykorzystać w każdym czasie – nie tylko w okresie świątecznym. Zapraszamy Was do lektury i zainspirowania się!

Dobra książka psychologiczna

Psychologia w dzisiejszych czasach jest coraz bardziej dostępna – wkrada się do każdego domu i lubi pozostawić po sobie ślad. Więcej osób interesuje się zagadnieniami psychologicznymi, wglądem w siebie, czy samorozwojem. Warto pogłębiać wiedzę psychologiczną i społeczeństwo z biegiem czasu się o tym przekonuje. Dlatego zachęcamy Cię do skorzystania z zasobów Małej Księgarni Poradni Zdrowia Psychicznego Educatio.

Mała Księgarnia to zbiór znakomitych książek polecanych przez naszych ekspertów – psychologów, psychoterapeutów, psychiatrów, czy logopedów. Znajduje się w obu placówkach – w Chotomowie przy ul. Małej 11 oraz w Warszawie przy ul. Heroldów 19A. Oferujemy lektury z różnych dziedzin psychologii: rodziny, emocji, rozwoju, klinicznej, zaburzeń, dotyczących wychowania dzieci – od tych najmłodszych do najstarszych i wielu, wielu innych. Stale aktualizujemy tytuły, dlatego spotkasz u nas taki hity, jak np.: „Potęga Podświadomości” (Joseph Murphy), „Kocha, lubi, zdradza” (Esther Perel), Mindulness – Trening uważności (Mark Williams, Danny Penman), czy „Pamiętnik psychiatry” (Irvin D. Yalom).

Jeżeli potrzebujesz pomocy przy wyborze książki – z chęcią jej udzielimy! Zapraszamy Cię do jednej z naszych placówek, gdzie masz możliwość skonsultowania się z rejestratorką bądź specjalistą, którzy najlepiej doradzą Ci w kwestii sprezentowania odpowiedniej lektury dla Twoich bliskich. Bliżej z naszymi książkami możesz zapoznać się TUTAJ.

 

A do 24.12 przy zakupie 3 książek otrzymujesz 10% zniżki w prezencie od Educatio! Dzięki temu masz możliwość obdarowania swoich bliskich potrójnie i sprawienia im prawdziwej przyjemności <3

Gra planszowa

W naszej Małej Księgarni oprócz książek znajdziesz również gry planszowe! Specjalnie wybieramy te, które z korzyścią wpłyną na Ciebie, Twoje relacje, dzieci, rodzinę. Rozwojowe planszówki dają okazję spędzenia czasu razem, poznania się bliżej i rozwinięcia poznawczych zasobów. Uwielbiamy gry planszowe, dlatego z przyjemnością polecamy Ci jeden z najnowszych hitów.

Małżeńska Gra, wydana przez „Zbliżenia, to zdecydowanie bestseller! Jeżeli masz potrzebę lepiej zrozumieć partnera oraz siebie, dogłębniej spojrzeć na Wasz związek lub po prostu zacząć się dogadywać – ta gra jest dla Was!

Dzięki tej grze:

  • Nauczysz się nazywać problem i prawidłowo o nim mówić – bez oskarżeń, ale za to przejrzyście
  • Będziesz mówić o swoich odczuciach, a także oczekiwaniach
  • Nauczysz się słuchać i być słuchanym – przerywanie podczas partnerskich dyskusji jest dość częstą sprawą
  • Wyrazisz pozytywne słowa wobec partnera i takich słów również doświadczysz
  • Zobaczysz, jak postrzega Cię partner, co może Cię zaskoczyć
  • Poflirtujesz – dawno tego nie robiłeś? Czas najwyższy wrócić do czegoś, co dawno odeszło w zapomnienie
  • Podejmiesz razem z partnerem postanowienia, które zostaną zaakceptowane przez Was i uzdrowią relację.

To tylko niektóre z korzyści tej gry. Nie jest ona oczywiście skierowana tylko do małżeństw – niesformalizowane związki z długoletnim stażem na pewno się nią zachwycą! Gra została opracowana przez psychoterapeutów, którzy poruszają 6 ważnych sfer będących kategoriami gry: relacja, seks, dzieci, praca, teściowie, pozytywy.

Zabierz tę grę ze sobą do domu i zaskocz partnera! Okres świąteczny to doskonała okazja do bliskości i kreatywności, dlatego Małżeńska Gra jest idealnym rozwiązaniem na wspólne wieczory 🙂

Podaruj odrobinę siebie

Ważne jest, aby nie tylko od święta, ale też na co dzień pamiętać o wzajemnej bliskości. Podaruj drugiej osobie swój czas, energię, uwagę – po prostu siebie. W codziennej gonitwie zapominamy o tym, ile znaczą dla nas bliscy. W czasie, gdy nie musisz iść do pracy i martwić się tym, ile masz do zrobienia (bo nie musisz!), pomyśl o wspaniałym czasie ze swoją rodziną i najbliższymi. Wymień w swojej głowie wszystkie osoby, które wiele dla Ciebie znaczą i postanów, że to im sprezentujesz coś, co jest najważniejsze – odrobinę siebie.

Do zobaczenia w Poradni Zdrowia Psychicznego Educatio!

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt

google tag