Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Prezent od Educatio: 10% zniżki na książki z Małej Księgarni

Okres świąteczny to wyjątkowy czas – szczególnie dla tych, którzy planują w końcu odetchnąć od codzienności i troszkę odpocząć (tak, w Święta jest to możliwe!). W końcu pamiętaj – sam decydujesz o tym, jak spędzasz czas i jakie podejmujesz decyzje. W końcu nic nie musisz 🙂

… a może by tak… poświęcić w końcu czas dobrej książce i w ten sposób świętować?

Poradnia Zdrowia Psychicznego z okazji nadchodzących Świąt chciałaby podarować prezent Tobie i Twoim bliskim. Do 24.12 przy zakupie 3 książek otrzymasz 10% zniżki! 

Co znajdziesz w naszej Małej Księgarni?

Mała Księgarnia to wyjątkowe miejsce, gdzie znajdziesz książki polecane przez naszych ekspertów – psychologówpsychoterapeutówpsychiatrów, czy logopedów. Znajduje się w obu placówkach:

w Chotomowie przy ul. Małej 11

w Warszawie przy ul. Heroldów 19A

Oferujemy lektury z różnych dziedzin psychologii: rodziny, emocji, rozwoju, klinicznej, zaburzeń, dotyczących wychowania dzieci – od tych najmłodszych do najstarszych i wielu, wielu innych. Stale aktualizujemy tytuły, dlatego spotkasz u nas taki hity, jak np.: „Potęga Podświadomości” (Joseph Murphy), „Kocha, lubi, zdradza” (Esther Perel), Mindulness – Trening uważności (Mark Williams, Danny Penman), czy „Pamiętnik psychiatry” (Irvin D. Yalom).

Może podarujesz bliskim odrobinę relaksu i szczęścia w miłości…

… a może sam chciałbyś sprawić sobie prezent w postaci wyższego poczucia własnej wartości, czy lepszej relacji ze swoim nastolatkiem? 

Więcej o książkach z naszej Małej Księgarni TUTAJ.

Potrzebujesz pomocy przy wyborze książki? Żaden problem! W naszych placówkach czekają na Ciebie prawdziwi eksperci: specjaliści oraz rejestratorki PZP Educatio. To najlepsze osoby, których możesz poradzić się co do wybrania danej lektury. Wystarczy, że opowiesz nam o swoich potrzebach – my pomożemy Ci je spełnić!

Do zobaczenia w Małej Księgarni!

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt

google tag