Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Pierwsze spotkania grup Mindfulness

Mindfulness

WPROWADZENIE

Za nami pierwsze spotkania grup Mindfulness. Treningi odbywają się w naszych dwóch siedzibach: Chotomowie, ul. Mała 11 oraz Warszawie, ul. Heroldów 19a. Spotkania prowadzi psychoterapeutka mgr Marta Chrostowska.

Jeden cykl treningu obejmuje 8 spotkań, które odbywają się co tydzień. Na każdym spotkaniu uczestnicy pogłębiają technikę uważności, a dzięki temu poprawie ulegnie ich koncentracja i uwaga.

Mindfulness to narzędzie i praktyka, która uczy świadomego kierowania uwagi na chwilę obecną. Pozwala uspokoić umysł, zrozumieć swoje emocje, poprawić naszą wydajność. Dzięki treningowi nauczycie się żyć tu i teraz.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy rozpoczęli swój trening. Mamy nadzieję, że wskazówki przekazane przez psychoterapeutkę mgr Martę były przydatne w codziennym życiu.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą porzucić swoje stare nawyki i wprowadzić pozytywne zmiany!

W dalszym ciągu trwają zapisy na kolejne grupy treningowe. Więcej szczegółów o samym treningu znajdziecie tutaj: (link do mindfulness). Zachęcamy do zapisu!

Gdzie nas znajdziesz?

Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO mieści się przy ul. Małej 11, w Chotomowie, Powiat Legionowo , a także przy ul. Heroldów 19A, w Warszawie.

Kontakt z rejestracją możliwy jest przez tel. 505 07 14 14, e-maila: poradnia@educatio.pl oraz przez naszą stronę internetową https://www.educatio.pl/

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt

google tag