EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego
EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego

Pierwsze dni przy ul. Tęczowej!

Ufff, przeprowadzka już PRAWIE za nami! Bo choć od poniedziałku 9 marca możecie nas odwiedzać pod nowym adresem, to my jeszcze na głowie mamy sporo. Oczywiście to wszystko po to, żeby nasi Pacjenci byli zadowoleni najbardziej jak to możliwe!

Jedna z placówek Poradni Zdrowia Psychicznego Educatio właśnie zmieniła adres! Od teraz znajdziecie nas przy ul. Tęczowej 5A w Chotomowie 🙂 Nowy adres naszego wspólnego domu z pewnością ubarwi nam pracę i rozwój. Z resztą już czujemy tutaj mega pozytywne fluidy! Wy chyba też, co?

Wszystkie gabinety dostosowane są do potrzeb naszych Pacjentów. Pastelowe kolory, gustowne obrazy i mocne akcenty cieszą oko. Kawa w przyjemnej rejestracji pobudza, a miękkość foteli pozwala Wam rozgościć się u nas na dobre. I świetnie! O to nam przecież chodzi – abyście czuli się u nas jak w domu 🙂

Nasz zespół psychologów, psychiatrów, logopedów, lekarzy, dietetyków i wszystkich specjalistów oraz – co najważniejsze – rejestratorki czują się w nowym miejscu idealnie! Zobaczcie, jak wyglądał nasz pierwszy dzień:

Jak Wam się podoba? 🙂

Współpracujemy

Logo Fundacja Psyche Male
Karta Duzej Rodziny Legionowo
PAYU LOGO LIME
Visa Debit Card
Mastercard
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000

google tag