Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Edyta Garbacka

Edyta Garbacka

Neuropsycholog Edyta Garbacka Legionowo

Neuropsycholog, psycholog kliniczny

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Łódzkiego. Kończę 4-letnią specjalizację z psychologii klinicznej z zakresu neuropsychologii. Ukończyłam studia podyplomowe z psychologii klinicznej a także z neuropsychologii klinicznej w APS w Warszawie. Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe, które zdobyłam podczas staży specjalizacyjnych  w państwowych ośrodkach klinicznych (m.in. w Klinice Neurochirurgii Samodzielnego Publicznego Centralnego Szpitala Klinicznego w Warszawie, w Zespole Oddziałów Neurologii Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego, w IV Klinice Psychiatrii Instytutu Psychiatrii i Neurologii, w Klinice Gastroenterologii, Hepatologii, Zaburzeń Odżywiania i Pediatrii Centrum Zdrowia Dziecka) a także pracując jako psycholog w Poradni Zdrowia Psychicznego, w Publicznym Przedszkolu i w Kole Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej w Ząbkach.

Zajmuję się diagnostyką i rehabilitacją neuropsychologiczną pacjentów z zaburzeniami poznawczymi (pacjenci po udarach mózgu, po urazach czaszkowo mózgowych, z zaburzeniami neurodegeneracyjnymi oraz naczyniopochodnymi, z zaburzeniami afektywnymi, z zaburzeniami nerwicowymi i pod postacią somatyczną, z zaburzeniami psychotycznymi). Diagnoza i terapia neuropsychologiczna skierowana jest także do dzieci z całościowymi zaburzeniami rozwoju, dzieci z trudnościami szkolnymi, dysleksją, dysgrafią, akalkulią, z nadpobudliwością psychoruchową z deficytem uwagi, dzieci przedwcześnie urodzonych.

W celu zwiększenia efektywności terapii wykorzystuję nowoczesne systemy komputerowe do treningu funkcji poznawczych „Rehacom” i „Neuroformę” .

Prowadzę również treningi poznawcze skierowane do osób zdrowych, zainteresowanych wykorzystaniem swojego potencjału i zwiększeniem swojej efektywności  poprzez rozwój zdolności i umiejętności zapamiętywania, koncentracji uwagi, kojarzenia i myślenia.

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:

Zapisz się na wizytę

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt