Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Justyna Sarzyńska

dr Justyna Sarzyńska

Neuropsycholog Warszawa Justyna Sarzyńska

Neuropsycholog, psychoterapeuta

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz studiów doktoranckich w Uniwersytecie Humanistyczno -Społecznym i Instytucie Psychologii Polskiej Akademii Nauk w Warszawie.Psychoterapeutka w trakcie certyfikacji w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie (Ośrodek Medycyny Snu)  i na Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Wolskiego. Wiedzę z zakresu neuropsychologii zgłębiała natomiast m.in w trakcie stażu na Oddziale Neurologii Szpitala Uniwersyteckiego w Getyndze (Niemcy), podczas którego brała udział w diagnozowaniu  i neurorehabilitacji pacjentów cierpiących na różne rodzaje otępień.

Poza pracą terapeutyczną jest adiunktem w Instytucie Psychologii Polskiej Akademii Nauk. Jej wcześniejsze badania dotyczyły głównie możliwości poprawiania funkcji poznawczych (takich jak np. uwaga czy pamięć) i ich wpływ na inteligencję. Obecnie zajmuje się głównie tematyką kłamania. Jest wykonawcą i kierownikiem grantów badawczych dotyczących mózgowego podłoża kłamania oraz możliwości wykrywania kłamania poprzez analizę językową.

Zarówno w pracy naukowej jak i terapeutycznej interesuje się zdolnościami poznawczymi człowieka oraz mózgiem i jego możliwościami. Pracuje z osobami, które doświadczają trudności w funkcjonowaniu poznawczym ale również z pacjentami cierpiącymi z powodu zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, obsesyjno- kompulsyjnych oraz osobami potrzebującym i wsparcia w kryzysach życiowych, doświadczających trudności emocjonalnych czy trudności w ważnych dla siebie relacjach.

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:

Zapisz się na wizytę

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt

google tag