EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego
EDUCATIO Poradnia Zdrowia Psychicznego

Aleksandra Kuźniar – Pałka

Aleksandra Kuźniar - Pałka

Neurolog dziecięcy

neurolog dziecięcy w warszawie

guest
1 Opinia
Najnowsze
Najstarsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments

Wybierz dogodny termin i umów wizytę!

Neurolog dziecięcy z zamiłowania i powołania. Kierunek lekarski ukończyła na II Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Na początku swojej przygody z medycyną udzielała się w licznych wolontariatach, które pozwoliły jej na zdobycie wielu cennych doświadczeń. Opiekowała się niepełnosprawnymi dziećmi w ośrodku pomocy w Tallinie, odbywała wolontariat w Szpitalu Narutowicza w Krakowie, w Stowarzyszeniu EVPIT (Estonian Mentally Disabled People Support), a także w Krajowym Towarzystwie Autyzmu w Oddziale w Krakowie, gdzie opiekowała się dziećmi z ASD. Ponadto udzielała się w wolontariacie w Stowarzyszeniu Ożarowska (opieka nad dorosłymi osobami z mózgowym porażeniem dziecięcym podczas turnusu rehabilitacyjnego oraz imprez integracyjnych) oraz w Stowarzyszeniu Birmingham PHAB Camps podczas cyklicznie organizowanych wyjazdów dla dzieci z niepełnosprawnościami na terenie UK. W czasie edukacji Członek Studenckiego Koła Naukowego Neurologii Dziecięcej przy oddziale Neurologii Dziecięcej i Pediatrii w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym w Warszawie oraz Członek Studenckiego Koła Naukowego NEKON przy oddziale Neurologii w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim. Swoje doświadczenie budowała dodatkowo dzięki byciu lekarzem POZ dla dzieci, Stażowi Podyplomowemu w Szpitalu Powiatowym w Wołominie oraz dzięki praktykom wakacyjnym. Obecnie Lekarz rezydent w Klinice Neurologii Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka, gdzie w 2015 roku rozpoczęła specjalizację z Neurologii Dziecięcej.

Jest w trakcie kursu w zakresie elektroencefalografii oraz czynnie bierze udział licznych konferencjach i szkoleniach z zakresu neurologii, pediatrii i chorób metabolicznych. Prywatnie interesuje się pediatrią, neurologią, współczesnymi osiągnięciami nauki w zakresie nauk medycznych. W wolnym czasie poświęca się wspinaczce skałkowej i turystyce górskiej.

Każdego Małego Pacjenta traktuję priorytetowo. Dzięki mojemu szerokiemu doświadczeniu i licznym kompetencjom jestem w stanie pomagać i diagnozować. Najbardziej wymagającym rodzajem Pacjentów są Ci najmłodsi. Z przyjemnością podołuję kolejnym misjom i zadaniom w swojej karierze zawodowej tak, by zarówno dzieci, jak i ich rodzice byli zadowoleni z opieki, którą ich otaczam.

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414 lub skorzystaj z rejestracji ONLINE: Zapisz się na wizytę

guest
1 Opinia
Najnowsze
Najstarsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments

Wspieramy

Logo Fundacja Psyche Male
Karta Duzej Rodziny Legionowo
Jablonna Karta Duzej Rodziny
PAYU LOGO LIME
Visa Debit Card
Mastercard

Kontakt

google tag


Obecnie do tego specjalisty