Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Terapia Poznawczo-Behawioralna w Polsce i na świecie”

WPROWADZENIE

W dniach 10-12.05.2018 w Gdańsku odbywa się Jubileuszowa Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Terapia Poznawczo-Behawioralna w Polsce i na świecie” z okazji 20-lecia Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Nasz zespół specjalistów bierze udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Delegacja psychoterapeutów przez 3 intensywne dni będzie uczestniczyć w warsztatach, wykładach i panelach, na których zostanie przekazana im najnowsze informacje z zakresu psychologii i psychoterapii. Spotkania ze światowej sławy specjalistami i starszymi kolegami po fachu na pewno przyniosą wiele korzyści, a zdobyta wiedza przełoży się na codzienną praktykę.

Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej im. Prof. Zdzisława Bizonia (PTTPB) powstało w 1998 roku. Obecnie zrzesza 1900 członków, w tym 574 certyfikowanych terapeutów oraz 40 superwizorów dydaktyków. PTTPB to niezależne stowarzyszenie naukowe skupiające profesjonalistów aktywnie zajmujących się pomocą osobom z zaburzeniami psychicznymi i problemami emocjonalnymi, pracą badawczo-naukową dotyczącą mechanizmów funkcjonowania psychicznego człowieka. Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej w 2000 roku zostało przyjęte w poczet członków European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT).

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt

google tag