Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Aleksandra Wakuła

Aleksandra Wakuła

Aleksandra Wakuła Logopeda, psycholog, profilaktyk społeczny

Logopeda, psycholog, profilaktyk społeczny

Ukończyłam studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz studia podyplomowe z logopedii na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej i z profilaktyki społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Stale pogłębiam swoją wiedzę i doskonalę umiejętności poprzez uczestnictwo w licznych kursach, warsztatach i konferencjach, dotyczących pracy diagnostyczno-terapeutycznej z dziećmi, młodzieżą i całymi rodzinami. Ukończyłam szkolenia z zakresu: treningu umiejętności społecznych (TUS) – terapii grupowej dzieci ze spektrum autyzmu, kompleksowego modelu pracy z dziećmi z ADHD, specyfiki zaburzeń emocjonalnych u dzieci i młodzieży, systemu pomocy uczniom z dysleksją, zadań nauczyciela terapii pedagogicznej, treningu relaksacyjnego, muzykoterapii (I st.) i wiele innych.

Swoje kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe zdobywałam w placówkach: oświatowych (szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum ogólnokształcące), medycznych (m.in.: Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Ruchowej oraz Słuchu i Mowy PZG, Klinika Chirurgii Plastycznej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku) i pomocowych (m.in.: Ośrodek Interwencji Kryzysowej, Centrum Pomocy Psychologicznej Rodzinie, Fundacja „By dalej iść” dla rodzin po stracie dziecka).

Nieprzerwanie czerpię wielką radość i satysfakcję ze swej pracy, w której każdorazowo staram się łączyć wiedzę i umiejętności z trzech dziedzin: psychologii, logopedii i profilaktyki społecznej.

W obszarach moich głównych zainteresowań zawodowych znajdują się:

  • kompleksowa opieka nad rodziną z dzieckiem z: zaburzeniami ze spektrum autyzmu, wadą rozszczepową twarzoczaszki, uszkodzonym narządem słuchu
  • środowiskowe i psychogenne zaburzenia mowy (w tym: mutyzm, niepłynność mówienia)
  • wspieranie rozwoju dziecka do 3 roku życia
  • praca z osobami po udarach mózgu i wypadkach komunikacyjnych

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:

Zapisz się na wizytę

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt

google tag