Umów wizytę

tel. 505 68 54 54

Life coaching

Wprowadzenie
Proces skierowany do osób poszukujących równowagi wewnętrznej, życia pełnego pasji oraz zwrócenia uwagi na wiele innych aspektów związanych z egzystencją w tym wydobyciem potencjału i przekraczania barier. Opiera się na serii rozmów, które pomagają klientowi osiągnąć nadzwyczajne rezultaty w życiu osobistym.

Warto doświadczyć life coachingu, ponieważ:
coaching jest skuteczny jest skierowany na przyszłość i na rozwiązanie jest alternatywą dla osób, które nie potrzebują terapii, ale chcą się rozwijać. Jeśli chcemy szybciej „iść do przodu”, mamy okres gwałtownych zmian, wątpliwości, chcemy się czegoś nauczyć albo przeciwnie - stoimy w miejscu i nie wiemy co dalej - wtedy coaching jest bardzo dobrym sposobem wsparcia.
Partnerska relacja z coachem sprawia, że klient staje twarzą w twarz ze sobą samym, z tym czego pragnie czy potrzebuje. Coach nie daje rad ani gotowych rozwiązań, ale do nich prowadzi.
W szerszym aspekcie coaching to sposób patrzenia na świat, styl bycia, podniesienie jakości życia. Opiera się na założeniu, że w każdym w nas jest potencjał, drzemią możliwości, że jeśli jeden z nas odniósł sukces, to inni też to mogą osiągnąć.
Lifecoaching obejmuje całość życia oraz całe jego spektrum od misji, duszy, wizji aż do działania i prostych codziennych czynności.
Czas trwania
Ile potrzeba sesji coachingowych, aby zobaczyć efekt?
Czasem wystarczy jedna, czasem 5 - 8 lub więcej. Czasem sam przebieg sesji nie jest spektakularny, ale jej efekty – owszem.
Jak wygląda proces coachingu?
Na pierwszej sesji wspólnie określa się cel spotkań, zasady współpracy oraz metody wsparcia. Polecana częstotliwość sesji to od 4 do 2 w miesiącu. Czas trwania sesji 60 minut.
Korzyści z coachingu
Osoba po coachingu będzie mogła:

lepiej określać swoje cele i szybciej je osiągać
znaleźć główny cel swojego życia
doświadczać jeszcze więcej spokoju, radości czy poczucia spełnienia
świadomie kreować własną karierę, życie rodzinne i osobiste
podejmować lepsze decyzje oparte o swoje wartości i potrzeby
poprawić relacje z kluczowymi osobami
uprościć swoje życie i cieszyć się chwilą
przekroczyć swoje ograniczenia
lepiej realizować swój potencjał
doświadczać życia w najlepszy dla siebie sposób
Rola coacha w procesie
Coach pomaga odkryć co jest aktualnie naprawdę ważne

Pomaga stworzyć plan osiągnięcia celów
Prowadzi do wyeliminowania barier na drodze do realizacji celów
Jest towarzyszem w drodze po sukces, dając swoją uwagę i zaangażowanie
Działa jako lustro, w którym można zobaczyć swoje atuty i ograniczenia
Gdzie nas znajdziesz?
Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO mieści się przy ul. Małej 11, w Chotomowie, Powiat Legionowo , a także przy ul. Heroldów 19A, w Warszawie.
Kontakt z rejestracją możliwy jest przez tel. 505 07 14 14, e-maila: poradnia@educatio.pl oraz przez naszą stronę internetową
Specjaliści:
Sprawdź, kto może Tobie pomóc już teraz!
Coach
Powrót do oferty