Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Konsultacja u lekarza neurologa? Możliwa już u nas!

Jeżeli szukasz dobrego specjalisty neurologa… nie musisz szukać daleko! Już od 29.02 ruszamy z konsultacjami u LEKARZA NEUROLOGA!

Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów, do naszego zespołu zaprosiliśmy lekarza, który swoją fachową wiedzą i podejściem będzie dodawał blasku naszej Poradni Zdrowia Psychicznego Educatio! Doktor Joanna Bartosik – Majewska już lada dzień zasili szeregi placówek w Chotomowie oraz w Warszawie. Dlaczego jej osoba jest tak cenna w Poradni Zdrowia Psychicznego Educatio?

Nasza Poradnia zajmuje się szeroko pojętym zdrowiem psychicznym – robimy co w naszej mocy, aby pomóc każdemu. Każde nasze działania są przemyślane w 100%: udział z konferencjach, Mała Księgarnia, bezpłatne warsztaty, bezpłatne wizyty u specjalistów w ramach fundacji PSYCHE – Strefa Pozytywnych Myśli... to wszystko robimy z myślą o naszych pacjentach. Staramy się, aby każdy element naszej działalności przyczyniał się do poprawy funkcjonowania psychicznego i fizycznego naszych pacjentów.

W Poradni Zdrowia Psychicznego wyznajemy zasadę działania interdyscyplinarnego, co oznacza ciągłą współpracę specjalistów na wielu polach. Lekarze psychiatrzy, psychoterapeuci, neuropsycholodzy, czy logopedzi stale współpracują ze sobą, omawiając różne przypadki, problemy i diagnozy. To podstawa do zapewnienia pacjentowi profesjonalnej i bezpiecznej atmosfery, w której będzie mógł spokojnie i z zaufaniem poddać się leczeniu.

Staż kliniczny psychologa

Wsparcie lekarza neurologa w zespole Poradni Zdrowia Psychicznego jest nieocenione. Niezmiernie ważnym elementem diagnostycznym w rozpoznaniu zaburzeń psychicznych jest współpraca z lekarzem neurologiem, który wykluczy choroby mogące wykazywać podobne objawy – jak np. w zaburzeniach lękowych, czy somatyzacyjnych. Doktor Joanna ma ogromne doświadczenie w pracy z pacjentami dotkniętymi chorobami na tle psychicznym. Jest to ważne, bo tylko nieliczni neurolodzy znają taki profil pacjenta oraz współpracują z nim na stałe. Ponadto na co dzień pracuje w Szpitalu Bródnowskim, co umożliwia jej ciągłe pogłębianie aktualnej wiedzy dotyczącej stanu psychicznego społeczności.

Jeżeli szukasz dobrego specjalisty, znajdziesz go u nas!

O Pani Doktor więcej przeczytasz TUTAJ.

Zapisy na konsultacje JUŻ RUSZYŁY!

Zapraszamy do:

  • Chotomowa przy ul. Małej 11 – tel. 505 68 54 54
  • Warszawy przy ul. Heroldów 19A – tel. 505 07 14 14

Do zobaczenia!

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt

google tag