Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Jak wygląda konsultacja ON-LINE?

Drodzy Pacjenci,

w ostatnim czasie na naszym profilu Facebookowym oraz Instagramowym pojawiło się wiele pytań dotyczących wirtualnych konsultacji. Nic dziwnego – obecnie oferujemy wiele projektów polegających na udzielaniu bezpłatnych konsultacji w formie telefonicznej lub wideospotkań. Ponadto standardowo nasi psychoterapeuci prowadzą psychoterapię, a psychiatrzy, psycholodzy dziecięcy, psychoneurolodzy, dietetycy kliniczni, coache oraz logopedzi przyjmują swoich stałych pacjentów.

Do Poradni Zdrowia Psychicznego Educatio może zgłosić się każdy, kto ma potrzebę odbycia bezpłatnej konsultacji psychiatrycznej bądź psychologicznej. Szczegółowo o każdym projekcie można przeczytać w aktualnościach. Zarówno w przypadku bezpłatnych, jak i odpłatnych wizyt ON-LINE, procedura zapisu wygląda w taki sam sposób. Przeczytaj w punktach na czym polega wizyta ON-LINE i nie miej już żadnych wątpliwości!

KONSULTACJA ON-LINE W ETAPACH:

🔸 Dzwonisz do naszej rejestracji (505 07 14 14 lub 505 68 54 54) lub piszesz zgłoszenie na maila poradnia@educatio.pl.


🔸 Nasze przemiłe rejestratorki wysłuchują tego, z czym się zgłaszasz i doradzają Ci odpowiedniego specjalistę. Wspólnie ustalacie dogodny termin.


🔸 Od naszej rejestratorki dowiadujesz się również, że oferujemy pełne wsparcie techniczne. W przypadku niemożności odbycia wizyty w formie video, oferujemy sposobność telefonicznego połączenia się. Ponadto posiadamy autorski program do konsultacji specjalistycznych opracowany specjalnie na potrzeby naszej Poradni. Nasze rejestratorki pozostają do Twojej dyspozycji w każdym momencie.


🔸 W przypadku konsultacji odpłatnej dokonujesz przedpłaty na konto (dane znajdują się w zakładce KONTAKT) bądź płacisz BLIKIEM TUŻ PRZED WIZYTĄ! To bezpieczny i szybki sposób na to, by zapewnić Ci komfort.

🔸 Rejestratorka przekazuje wszystkie niezbędne dane na potrzeby połączenia się z Twoim specjalistą.


🔸 W umówionym terminie kontaktujesz się ze swoim specjalistą.

Pamiętaj, że w razie dodatkowych pytań i wszelkich wątpliwości pozostajemy do Twojej dyspozycji!

Troszcz się o swoje zdrowie psychiczne razem z Poradnią Zdrowia Psychicznego Educatio 🙂

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt

google tag