Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

PZP Educatio edukuje uczniów w kwestii zdrowia psychicznego

Poradnia Zdrowia Psychicznego Educatio prężnie działa w wielu dziedzinach. Nie tylko pomagamy, leczymy i dzielimy się dobrocią. Jako wspólnota jedynych w swoim rodzaju i zaangażowanych specjalistów przede wszystkim ORGANIZUJEMY! Eventy, warsztaty, wystawy, konkursy, spotkania, staże… to tylko niektóre z naszych działalności.

Za nami cykl warsztatów realizowanych w szkołach ponadpodstawowych na terenie powiatu legionowskiego. Spotkania odbywały się dzięki Fundacji Psyche – Strefa Pozytywnych Myśli, która działa z ramienia Poradni Zdrowia Psychicznego Educatio.

Nasza specjalistka mgr Olga Olszewska – psychoterapeuta, seksuolog dzieci, młodzieży oraz dorosłych – z pasją prowadziła warsztaty dla ciekawskich uczniów 🙂 Uczestnicy zadawali nam pytania, chętnie wykonywali zadania i uważnie słuchali eksperta. Cykl spotkań oparty był na tematyce o zaburzeniach lękowych i depresyjnych. Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród nauczycieli i młodzieży, która chętnie udzielała się na zajęciach.

Projekt został zrealizowany m.in. dzięki dofinansowaniu z budżetu powiatu legionowskiego. Czekajcie na kolejne wieści, bo mamy ich dużo w zanadrzu!

podziekowania

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt

google tag