Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Dzień matki i Dzień dziecka w PZP EDUCATIO

WPROWADZENIE

Z okazji zbliżających się wyjątkowych świąt – Dnia Matki oraz Dnia Dziecka – Poradnia Zdrowia Psychicznego EDCUATIO i Fundacja PSYCHE- Strefa Pozytywnych Myśli, we współpracy z Miastem Legionowo oraz Wydziałem Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych Miasta Legionowo ma zaszczyt zaprosić Państwa na warsztaty dla nastolatków i ich rodziców „Nastolatek – istota wyjątkowa. Jak zrozumieć, kochać i przetrwać.”
9.06.2018 w godzinach 10:00-12:00 w chotomowskim oddziale PZP EDUCATIO odbędą się warsztaty prowadzone przez psychoterapeutki: mgr Karolinę Aleksandrowicz-Obzejtę oraz mgr Katarzynę Kajak-Serafin. Wydarzenie jest na tyle wyjątkowe, że w tym samym czasie będą równocześnie prowadzone dwa warsztaty – jeden dla nastolatków, a drugi dla ich rodziców. Po zakończeniu oddzielnych modułów, obie grupy spotkają się, aby podsumować warsztaty wspólnymi ćwiczeniami. W czasie całego wydarzenia przewidziane są słodkie przekąski, aromatyczna kawa w towarzystwie relaksacyjnej, pozytywnej muzyki i rekomendowanych pozycji biblioterapii.
Okres dojrzewania jest trudny dla dzieci i rodziców. Młodzieńczy bunt, niezgodność poglądów, „karuzela emocji”, niewygodne zakazy i nakazy… Jak sobie poradzić w tak intensywnym czasie i nie dać się zwariować? Jak zaprzyjaźnić się ze swoim nastoletnim dzieckiem? Jak wytłumaczyć rodzicom swoje działania?
To tylko kilka pytań, na które pomogą odpowiedzieć Państwu podczas zbliżających się warsztatów doświadczone psychoterapeutki. Dzięki ich cennym wskazówkom i wspólnej pracy, dzieci zrozumieją swoich rodziców, a rodzice dzieci.
Serdecznie zapraszamy tych, którzy chcą stawić czoła wyzwaniom okresu dojrzewania.

DLA KOGO?
Warsztaty skierowane są do mieszkańców powiatu legionowskiego. Udział w warsztatach jest zupełnie bezpłatny! Głównym organizatorem akcji jest Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO oraz Fundacja Psyche – Strefa Pozytywnych Myśli.

PROWADZĄCE:
Mgr Karolina Aleksandrowicz-Obzejta- psycholog, psychoterapeuta, seksuolog.
Mgr Katarzyna Kajak -Serfain- psycholog, psychoterapeuta.

GDZIE I KIEDY?
9 czerwca 2018; Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO, ul. Mała 11, 05-123 Chotomów

CZAS TRWANIA:
2 godziny od 10:00 do 12:00
BEZPŁATNY UDZIAŁ!

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt

google tag