Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Kamila Wolska

Kamila Wolska

Dietetyk Kamila Wolska

Psychodietetyk, specjalista ds. żywienia

Doświadczona dietetyczka i promotorka zdrowego stylu życia. Specjalizuje się z w pracy z osobami borykającymi się z nadwagą i otyłością, zarówno dorosłymi jak i młodzieżą i dziećmi. W swojej praktyce wykorzystuje zarówno najnowszą wiedzę z dziedziny żywienia człowieka jak również różne techniki pracy z pacjentem m. in. elementy dietochoachingu. Pomaga również osobom cierpiącym na choroby autoimmunologiczne – Hashimoto, łuszczycę, RZS i inne. Zajmuje się także diagnozą i terapią alergii i nietolerancji pokarmowych np. wprowadzaniem diety bezglutenowej czy bezmlecznej.

Prowadzi warsztaty, pogadanki promujące zdrowy styl życia dla dzieci i młodzieży w szkołach a także wykłady i szkolenia o tematyce żywieniowej dla dorosłych.

Z wykształcenia jest dietetykiem (SGGW, Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji, specjalność – Dietetyka). Ukończyła także studia podyplomowe – Psychodietetyka w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz liczne kursy doskonalące m. in. kurs dietocoachingu. Obecnie jest doktorantką w Katedrze Dietetyki na SGGW, gdzie zajmuje się osobami chorymi na Hashimoto.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt