Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Agata Szymczak

Agata Szymczak

Dietetyk Agata Szymczak

Dietetyk

Dietetyczka z doświadczeniem w pracy z pacjentami z otyłością oraz nadwagą. Specjalizuje się w dietoterapii pacjentów z chorobami układu sercowo- naczyniowego, cukrzycą, dną moczanową, zaburzeniami płodności, a także kobiet w ciąży oraz chorobami autoimmunologicznymi m.in. Hashimoto, Zespół Policystycznych Jajników, Atopowe Zapalenie Skóry. Aktualnie poszerza swoją wiedzę z zakresu zaburzeń odżywiania oraz psychodietetyki czemu poświecić chce swoją pracę magisterską.

W swojej pracy wykorzystuje zebrane dotąd doświadczenie oraz najnowszą wiedzę z zakresu dietetyki klinicznej oraz sportowej. Postępowanie żywieniowe podejmuje w oparciu o badania kliniczne oraz szczegółowy wywiad żywieniowy, a porady oparte są najnowszymi badaniami oraz zaleceniami rekomendowanymi przez Towarzystwa Naukowe, aby były one najlepsze z możliwych. Swoje konsultacje przeprowadza włączając w nie elementy edukacji żywieniowej.

Absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu na kierunku Dietetyka na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w Szpitalach Klinicznych między innymi: Szpital Pediatryczny WUM, Wojskowy Instytut Medyczny, Centralny Szpital Kliniczny Banacha, Szpital Kliniczny im. Prof. Orłowskiego CMKP, Szpital Kliniczny im. Ks. Anny Mazowieckiej, Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus, Szpital Bielański, Instytut Żywności i Żywienia, na oddziałach: Kardiologii i Kardiochirurgii, Neurochirurgii, Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej, Metabolicznej i Torakochirurgii, a także Nefrologii, Gastroenterologii, Położniczym, Pediatrycznym, Diabetologii, Chorób Wewnętrznych oraz Endokrynologii.

Pasjonatka zdrowego stylu życia, układając jadłospisy opiera się na prostych przepisach i indywidualnych preferencjach dostosowanych do każdego pacjenta mając na uwadze osiągnięcie długotrwałego efektu i obustronnej satysfakcji.

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Poradni Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
Oddział Legionowo: +48 0 505 685 454Oddział Warszawa: +48 0 505 071 414

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:

Zapisz się na wizytę

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt

google tag