Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Bezpłatny punkt pomocy specjalistycznej ON-LINE dla mieszkańców Legionowa

Właśnie wystartował projekt na całkowicie BEZPŁATNE konsultacje u psychiatrów i psychoterapeutów dla mieszkańców Legionowa! 

Właśnie wystartował projekt na całkowicie BEZPŁATNE konsultacje u psychiatrów i psychoterapeutów dla mieszkańców Legionowa! 

Drodzy Mieszkańcy Legionowa!

Pandemia koronawirusa postawiła każdego z nas w niełatwej sytuacji. Jesteśmy obarczeni pewnymi ograniczeniami życia codziennego – brak powszechnych rozrywek społecznych, niemożność uczęszczania do szkoły i pracy oraz spotkania z przyjaciółmi, a nawet bliskimi zostały zastąpione jedynie możliwością samotnego spaceru lub wyjściem do sklepu. Jesteśmy szczególnie narażeni na spadek formy w kontekście zdrowia psychicznego.

W szczególnej grupie ryzyka znajdują się osoby doświadczające lęków, zespołu stresu pourazowego, czy depresji. Wiele schorzeń w tym trudnym czasie może być przyczyną niełatwych objawów powodujących problemy w codziennym funkcjonowaniu. 

Razem z Urzędem Miasta Legionowo Zarząd Poradni Zdrowia Psychicznego Educatio wychodzi naprzeciw mieszkańcom Legionowa! Organizujemy psychiatryczno – psychologiczny punkt pomocowy. O co chodzi?

  1. Jeżeli jesteś mieszkańcem Legionowa, zadzwoń pod numer 512 895 219
  2. Umów się na konsultację do psychoterapeuty bądź psychiatry. Konsultacje odbywają się w formie ON-LINE lub telefonicznie.
  3. Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne! Dzięki konsultacji u psychiatry zdobędziesz E-RECEPTĘ i ZWOLNIENIE LEKARSKIE. Dzięki konsultacji z psychoterapeutą poprawisz komfort swojego życia psychicznego!

GODZINY PRACY PUNKTU POMOCOWEGO:

pon. – pt. 14:00 do 22:00 

sob. 9:00 – 16:00

Konsultacji udzielają specjaliści Poradni Zdrowia Psychicznego Educatio! Wraz z Urzędem Miasta Legionowo wychodzimy naprzeciw potrzebom mieszkańców i wspieramy ich w dobie pandemii. 

Wszelkie informacje dostępne są w rejestracji w Chotomowie

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt

google tag