Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Bezpłatne wizyty w PZP Educatio

Wychodząc naprzeciw naszym pacjentom, oferujemy wiele bezpłatnych konsultacji – zarówno w naszej placówce w Chotomowie, jak i w Warszawie.  Wizyty są w pełni dofinansowane!

W Poradni Zdrowia Psychicznego Educatio w Chotomowie przy ul. Małej 11 wszyscy mieszkańcy powiatu legionowskiego mają możliwość skorzystania całkowicie bezpłatnej diagnozy oraz terapii logopedycznej. Nasi specjaliści: logopedzi, surdologopedzi oraz neurologopedzi służą pomocą!

Zachęcamy również wszystkich rodziców z powiatu legionowskiego do odbycia nieodpłatnej wizyty u naszego specjalisty celem wykonania diagnostyki psychologicznej w kierunku wykrywania wad rozwojowych. Rodzicu, jeżeli Twoje dziecko wykazuje niepokojące objawy, zawsze możesz skonsultować to z naszym psychologiem dziecięcym oraz zgłosić się z maluchem do nas! Zapraszamy także młodzież!

Kolejnym projektem realizowanym przez Poradnię Zdrowia Psychicznego Educatio jest zapewnienie mieszkańcom powiatu legionowskiego bezpłatnych wizyt u psychologa oraz neuropsychologa. Pacjencie! Możesz zgłosić się do nas w każdej sytuacji. Jeżeli chciałbyś/chciałabyś skonsultować się w sprawie zdrowia psychicznego Twojego lub Twoich bliskich – nie wahaj się i zgłoś się do nas!

Wszystkie projekty są realizowane dzięki Fundacji PSYCHE – Strefa Pozytywnych Myśli, która działa z ramienia naszej Poradni. Dzięki budżetowi województwa mazowieckiego mamy przyjemność podejmować aktywności, które sprzyjają naszej małej społeczności 🙂

Śledźcie naszego Facebooka, aby nie ominąć najważniejszych informacji o nowych przedsięwzięciach! 

Bezpłatne wizyty czekają na Ciebie!

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt

google tag