Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Bezpłatne konsultacje dla mieszkańców Legionowa 2019

Program: Profilaktyka zdrowia psychicznego

Fundacja PSYCHE – Strefa Pozytywnych Myśli, rozpoczęła realizację zadania publicznego w zakresie:

Przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym, w formie prowadzonych konsultacji psychologicznych, w szczególności dla dzieci i młodzieży, będących mieszkańcami Gminy Miejskiej Legionowo, w szczególności z uzależnieniami, fobią społeczną, lękami, depresją, nadmierną agresją, złością, zachowaniami autodestrukcyjnymi, zaburzeniami odżywiania, trudnościami w relacjach interpersonalnych, problemami z koncentracją i innymi trudnościami natury egzystencjalnej. Celem projektu jest ułatwienie dostępności do specjalistycznej pomocy psychologicznej, zwiększenia świadomości i wiedzy dotyczącej zdrowia psychicznego, a także kształtowania racjonalnych, zdrowych postaw wśród społeczeństwa z Legionowa.

W ramach zaplanowanych działań mieszkańcy Legionowa mogą skorzystać m.in. z bezpłatnych konsultacji specjalistycznych tj. konsultacji psychologicznych dzieci, młodzieży i dorosłych, jak również z realizacji psychoterapii.
Realizowane zadanie zostało dofinansowane z budżetu Gminy Miejskiej Legionowo.

Mamy nadzieję, że realizowany program przyczyni się do kształtowania racjonalnych, zdrowych postaw, zwiększy świadomość społeczeństwa i pomoże w leczeniu i profilaktyce zdrowia psychicznego, które ma bardzo duży wpływ na społeczną aktywność, relacje społeczne, rodzinne i zawodowe.

Szczegóły oraz zapisy prowadzone są wyłącznie telefonicznie pod numerem:

512 895 218

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt

google tag