Umów wizytę tel. 505 68 54 54 Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 21:00, Sob od 9:00 do 18:00

Bezpłatne konsultacje dla mieszkańców Legionowa

Bezpłatne konsultacje psychologiczne LegionowoProgram: Profilaktyka zdrowia psychicznego

Fundacja PSYCHE – Strefa Pozytywnych Myśli, rozpoczęło realizację zadania publicznego w zakresie: Przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym – Prowadzenie konsultacji psychologicznych, w szczególności dla dzieci i młodzieży, będących mieszkańcami Gminy Miejskiej Legionowo, w szczególności z uzależnieniami, fobią społeczną, lękami, depresją, nadmierną agresją, złością, zachowaniami autodestrukcyjnymi, zaburzeniami odżywiania, trudnościami w relacjach interpersonalnych, problemami z koncentracją i innymi trudnościami natury egzystencjalnej dofinansowanego z budżetu Województwa Mazowieckiego, którego celem jest ułatwienie dostępności do specjalistycznej pomocy psychiatrycznej i psychologicznej, zwiększenia świadomości i wiedzy dotyczącej zdrowia psychicznego, a także kształtowania racjonalnych, zdrowych postaw wśród społeczeństwa.
W ramach zaplanowanych działań mieszkańcy Legionowa mogą skorzystać m.in. z bezpłatnych konsultacji specjalistycznych tj. konsultacji psychologicznych dzieci, młodzieży i dorosłych, jak również z realizacji psychoterapii.
Pragniemy również zaznaczyć, iż ilość realizowanych bezpłatnych konsultacji w ramach programu jest ograniczona.

Mamy nadzieję, że realizowany program przyczyni się do kształtowania racjonalnych, zdrowych postaw, zwiększy świadomość społeczeństwa i pomoże w leczeniu i profilaktyce zdrowia psychicznego, które ma bardzo duży wpływ na społeczną aktywność, relacje społeczne, rodzinne i zawodowe.

Szczegóły oraz zapisy prowadzone są wyłącznie telefonicznie pod numerem:

tel. 505 47 66 56

Wspieramy

Karta Warszawiaka
Legionowo - Karta Dużej Rodziny
Nieporęt - Karta Dużej Rodziny
Jabłonna - Karta Dużej Rodziny
Wieliszew - Karta Dużej Rodziny
Serock - Karta Dużej Rodziny
Fundacja PSYCHE Strefa Pozytywnych Myśli
Educar Badania psychologiczne
Espa

Kontakt

google tag